.

.

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 1600.00
Износ

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Винкрафт. Сублимирана графика. Површинска миење. Одвојлив крај со пластична тока за слајд. Официјално лиценциран. Мерки приближно. 1 '' x 23 ''. Поделете го прстенот со клучеви со затворач за вртење на јастог. Материјал : 100% полиестер. Двостран дизајн.

R

Им се допаѓа и на купувачите