.

.

Засекогаш колекционерски производи - NFL Green Bay Packers Border Stripe Duffle Bag

Засекогаш колекционерски производи - NFL Green Bay Packers Border Stripe Duffle Bag

DEN 271.20
Износ

Засекогаш колекционери - Гранична лента за вреќи, Грин Беј Пакерс засекогаш колекционери - Гранична лента за торбички, Грин Беј Пакерс - Оваа торба за тимови може да ви помогне да го претставувате вашиот омилен тим. Торбата со дуфли доаѓа со рачка од велкро и лента за носење, за да може лесно да се носи. Карактеристиките вклучуваат обратен џеб за патент и прилагодлива лента и е репелант на вода. Погоден за возраст од 5 и повеќе години. Приближни димензии се.

R

Им се допаѓа и на купувачите