.

.

Бафало сметки Али обетки

Бафало сметки Али обетки

DEN 239.84
Износ

Нашите обетки на Бафало Билс Али се слатки и едноставни со допир на Блинг! Секое парче го карактеризира логото на вашиот тим на јажето и кристалниот шарм, што додава само доволно интерес за да се направи сјај без да се надмине носителот. Оваа колекција е лесна, стилска и дефинитивен главен дел. Обетките се карактеризираат со пост на француски стил на кука. Сите предмети се направени од легура на цинк и се запечатени со анти-трска. Секое парче е дизајнирано и собрано со работни мајки и баби во нашата канцеларија за производство веднаш пред Тулса, Оклахома. Некои компоненти се направени во Кина, а потоа се собраа гордо во САД. Бафало сметки за али.

R

Им се допаѓа и на купувачите