.

.

Лос Анџелес Рамс Црнбол прилагодлива капа капа од омилен фан

Лос Анџелес Рамс Црнбол прилагодлива капа капа од омилен фан

DEN 9599.84
Износ

Покажете го вашиот тимски дух со официјално лиценцираниот NFL Лос Анџелес Рамс прилагодливо капаче од омилениот фан. Оваа фан омилена капа на црнобол во стилот на црнобол прикажува детална графичка Рамс во висококвалитетно подигнат вез на предната панел, со што централниот дел на вашата капа навистина се истакнува со поголема димензија и поп-боја. Со додадените детали за спротивставените очни капаци, ќе се согласите дека вашиот тимски дух никогаш не изгледаше толку добро! Направено со издржлива тактика ткаенина и прилагодливо затворање на лентата за велкро. Една големина одговара на повеќето на возраст од пет и повеќе години. • Боја : јаглен, големина : OSF. • капаче во боја на јаглен и шиење. • Подигната графичка екипа на везови на предниот панел. • Црн преден панел, копче и око. • Лого на тимот на јаглен со преглед на боја во боја. • Затворање на каишот Велкро. • Структурирана форма на МВП. • Тактика ткаенина. • Една големина одговара на повеќето возраст од 5 и повеќе години.

R

Им се допаѓа и на купувачите