.

.

Миленичиња прва НФЛ Бафало сметки за навивачи на облека, големини на миленичиња. Лиценцирана облека за кучиња

Миленичиња прва НФЛ Бафало сметки за навивачи на облека, големини на миленичиња. Лиценцирана облека за кучиња

DEN 0.67
Износ

Уникатни кучиња од домашни миленици во НФЛ и мачки, облечете го вашето домашно милениче сигурно ќе може да го покаже неговиот/нејзиниот тимски дух. Се одликува со лого на тимот за печатење на екранот и дво-тон плетенско здолниште со живописни бои. Овој официјален фустан со лиценциран тим за лиценциран во НФЛ е исто толку симпатичен колку што доаѓаат! Официјално лиценциран и подготвен за ден на игра! Удобно 100% поли/памук го одржува брчки и лесен за чистење. Одлично за забави, скара, опашка, па дури и Ноќта на вештерките како костум за миленичиња. Големина од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Миленичиња први NFL Buffalo Befalo Cheerleader лиценциран облека за кучиња за домашни миленици, 3 големини на располагање : Дали сте спортски обожавател?-Покажете поддршка за вашиот спортски тим. Официјално лиценциран. 100 проценти полити/памучен екран печатен тим за навивачи на тимот. 2-бои плетено здолниште со предниот затворање на велкро. Машината миење Деликатна вода за ладна вода не се пегла.

R

Им се допаѓа и на купувачите