.

.

Женска Модна Кадифена Јакна Short Зима Капка Рамо Долг Ракав Кратка Јакна

Женска Модна Кадифена Јакна Short Зима Капка Рамо Долг Ракав Кратка Јакна

DEN 3.00
Износ

Женска Модна Кадифена Јакнаumn Зима Капка Рамо Долг Ракав Кратка Јакна Карактеристики : Исечена Јакна Карактеристики : Дизајнирана имајќи ја предвид удобноста, оваа женска јакна има класично вклопување.Различни Прилики : оваа исечена тексас јакна е погодна за сите прилики : бизнис, работа, канцеларија, шопинг, одмор, одмор, одмор, пикник, кантри рок, фестивал, свечена, прослава, свадбена забава и секојдневно секојдневие. Носено за ручек со пријателите или ноќ за состаноци, ова задолжително парче може да се носи во многу прилики.Појавување и Најдобри Подароци : Оваа јакна е задолжителна! Без разлика дали ќе го спарите со хеланки или резервоар, преку здолниште или фустан. Оваа женска јакна ќе ви даде нов изглед. Модерен основен модел кој може да се совпадне со различни колокации. Совршено со панталони, патики, чизми, сандали и многу повеќе. Погоден за жени, девојки, тинејџери, дами или студенти. Оваа јакна е исто така одличен подарок за пријателство Белешки И Прашања : ве Молиме погледнете ја табелата со големини за да ја проверите вашата големина пред да ја купите, бидејќи не користиме големина. Рачно или машинско перење на тивок оган и закачување за сушење. ви посакувам среќен живот!Ткаенина : Оваа јакна е изработена со меки и удобни ткаенини, издржливите ткаенини обезбедуваат удобност, подвижност и разноврсност.Сезона : fall и зима пол : Женаматеријал : Тип На Полиестерпатер Тип : Должина На Ракавот За Печатење : долга дебелина на ракавот : Стандарден Пакет вклучува : 1 Еез Женски капут.Size USEUBust Length Sleeve S434100cm/39.37"48cm/18.90"87cm/34.25"M636104cm/40.94"49cm/19.29"88cm/34.65"L838108cm/42.52"50cm/19.69"89cm/35.04"XL1040112cm/44.09"51cm/20.08"90cm/35.43"Size : SUS : 4 EU : 34 Bust : 100cm/39.37"Length : 48cm/18.90"Sleeve : 87cm/34.25"Size : MUS : 6 EU : 36 Bust : 104cm/40.94"Length : 49cm/19.29"Sleeve : 88cm/34.65"Size : LUS : 8 EU : 38 Bust : 108cm/42.52"Length : 50cm/19.69"Sleeve : 89cm/35.04"Size : XLUS : 10 EU : 40 Bust : 112cm/44.09"Length : 51cm/20.08"Sleeve : 90cm/35.43" зимски палта за жени. renchови палта за жени. женски зимски палта. блејзер јакни за жени. јакни за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите