.

.

Женски Отворен Преден Долг Кардиган Лабав Обичен Сплит Политеatот Палто Одговара На Јакни

Женски Отворен Преден Долг Кардиган Лабав Обичен Сплит Политеatот Палто Одговара На Јакни

DEN 2.67
Износ

Жените Го Отвораат Предниотatот Палто Со Еднобојна Лабава Лежерна Поделба На 3/4 Ракав Долг Кардиган за Есенска Улична Облека. Карактеристики. Еднобоен женски кардиган со 3/4 ракави, отворен преден дел, поделен раб, лабав и секојдневен долг coот, стилски и удобен, верувам дека ќе ви се допадне. Погоден за секојдневно носење, забава, секојдневен, клуб, свадба, патување, дом, канцеларија, излегување, шопинг, одмор. Големина (см)/(инч)ttttttttt Length : t123t/t48. 43 t Bust : t104t/t40. 94 . Mt Length : t124t/t48, 82 t Bust : t108t/t42, 52 . Lt Length : t125t/t49. 21 t Bust : t112t/t44. 09 . XLt Length : t126t/t49. 61 t Bust : t116t/t45. 67 . XXLtlengh : t127t/t50. 00 t Bust : t120t/t47. 24 . Спецификација. Материјал : Полиестер. Стил : Стилски. Пол : Жени. Сезона : Пролет, Aut и Зима. Количина : 1 парчиња. Шема : Цврста Боја . Пакет Вклучувајќи : . 1 *renchот Палто. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Лесно Се Совпаѓа : стилскиотrenchот палто со 3/4 ракави лесно може да се комбинира со фармерки, маици, џемпери, дуксери, чизми, потпетици, фармерки, панталони или џогери за удобен и стилски изглед. Обичен Дизајн : цврста боја женски кардиган со 3/4 ракави, отворен преден дел, поделен раб, лабав и секојдневен долг coот, стилски и удобен, верувам дека ќе ви се допадне. Удобен Материјал : есенскиот женски долг кардиган е изработен од полиестер, мек и пријателски за кожата, удобен и дише, елегантен и сладок. Многу Прилики : женскиот секојдневен преден отворање долгrenchот палто е погоден за секојдневно носење, забава, секојдневен, клуб, свадба, патување, дома, канцеларија, излегување, шопинг, одмор. Големини и Бои : S, M, L, XL, XXL, ве молиме погледнете ги деталите за нашиот производ во описот, Боите : црна, бела, црвена, армиска зелена, светло виолетова, кајсија.

R

Им се допаѓа и на купувачите