.

.

дрпгунли Елек За Жени, Бои Мода Warm Топол Ватиран Елек Зимски Палта За Жени, Долги Палта За Жени Вино Л

дрпгунли Елек За Жени, Бои Мода Warm Топол Ватиран Елек Зимски Палта За Жени, Долги Палта За Жени Вино Л

DEN 1.33
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Големина : М - - - - САД : 10ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14ЕУ : 40Биста : 98см/38,58" - - - - Должина : 60см/262" - - - - Рамо : 38см/14,96". Големина : Л - - - - САД : 12ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16ЕУ : 42Биста : 102см/40.16" - - - - Должина : 62см/24.41" - - - - Рамо : 39см/15.35". Големина : XL - - - - САД : 14ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18ЕУ : 44Биста : 106см/41.73" - - - - Должина : 64см/25.20" - - - - Рамо : 40см/15.75". Големина : ХХЛ - - - - САД : 16ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20ЕУ : 46Биста : 110см/431 "- - - - Должина : 66см/25.98" - - - - Рамо : 41см/16.14". Големина : ХХХЛ - - - - САД : 18ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22ЕУ : 48Биста : 114см/44.88" - Должина : 68см/26.77" - - - - Рамо : 42см/16.54 " € Карактеристики+ : ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Дизајнот на информации за производот може да ве направи поубави И виталност Многу кул за носење, Нов Изглед Овој Лесен, Капут е за тие денови!. `+ Опис На производот : Сезона : Aut, Зима Пол : Жени Повод : Секојдневен,Забава, Материјал За Плажа : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна должина На Ракавот : должина На Долги ракави : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Женски Капут Од 1 ПАРЧЕ. ●Стил● : овие шорцеви,едноставни, но елегантни,дизајнот е најпопуларен и класичен во моментот, кој изгледа навистина модерен и елегантен.Вие сте во првите редови на модните трендови кога ќе го облечете. Зимски Палта За Жени, Coови За Жени, Женска Облека, Женски Блузи, Блузи За Жени 2023 Година, Палта За Жени, Женски Палта, Женски Џемпери, Јакни Со Патент За Жени, Загреани Јакни За Жени, Јакни За Женски Мода, Женска Облека. Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Тоа е совршена декорација . Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.

R

Им се допаѓа и на купувачите