.

.

Унди Зимски Јакни Палта За Жени, Жени Мода Еднобојни Џебни Копчиња Обична Јакна Палто Со Долги Ракави Божиќни Подароци За Жени

Унди Зимски Јакни Палта За Жени, Жени Мода Еднобојни Џебни Копчиња Обична Јакна Палто Со Долги Ракави Божиќни Подароци За Жени

DEN 1.33
Износ

Женски Модни Џебни Копчиња Со Цврста Боја Лежерна Јакна Палто Долг Ракав Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Многу кул за носење, Нов Изглед3.Овој Лесен, Комплет е совршен за Оние Среќни денови!Информација за производот : Сезона : Пролет, есен, winter Gender : Жените Повод : Casual Material : Polyester Pattern Тип : Солидна боја Стил : Случајни Ракав должина : Долги Sleeve Length : Regular Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Standard How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry What ќе добие : 1×Жените Грб Големина : SНАС : 4велика БРИТАНИЈА : 8ЕУ : 34Биста : 102cm/40.16"Ракав : 54cm/21.26"Должина : 75см/29.53". Големина : MНАС : 6велика БРИТАНИЈА : 10ЕУ : 36Биста : 107cm/42.13"Ракав : 55cm/21.65"Должина : 76cm/29.92". Големина : LНАС : 8велика БРИТАНИЈА : 12ЕУ : 38Биста : 112cm/44.09"Ракав : 56cm/22.05"Должина : 77cm/30.31". Големина : XLНАС : 10велика БРИТАНИЈА : 14ЕУ : 40Биста : 120cm/47.24"Ракав : 57cm/22.44"Должина : 78cm/30.71". Големина : XXLНАС : 12велика БРИТАНИЈА : 16ЕУ : 42Биста : 128cm/50.39"Ракав : 58cm/22.83"Должина : 79cm/31.10" Јакни за Жените. Зимски Палта. Џемпери За Жени. Подароци За Жени. Божиќни Подароци.

R

Им се допаѓа и на купувачите