.

.

Wofeydo Зимски Палта За Жени, Жени Плус Големина Мода Фау Кожа Јакна Долги Ракави Патент Опремени Вештачка Кожа Палто Fall Кратка Јакна Тенок Капут, Зимска Облека За Жени

Wofeydo Зимски Палта За Жени, Жени Плус Големина Мода Фау Кожа Јакна Долги Ракави Патент Опремени Вештачка Кожа Палто Fall Кратка

DEN 1.00
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Големина : С Големина НА САД : 4 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 32 Биста : 95см/37.40" Рамо : 40см/15.75 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 55см/21.65". Големина : М Сад Големина : 6 ЕУ Големина : 34 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 41см/16.14" Ракав : 60.5 см/23.82 "Должина : 56см/22.05". Големина : Л Големина НА САД : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Рамо : 42см/16.54" Ракав : 61см/24.02 "Должина : 57см/22.44". Големина : XL Сад Големина : 10 ЕУ Големина : 38 Биста : 110cm/43.31 "Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 61.5 cm/24.21 "Должина : 58cm/22.83". Големина : XXL Сад Големина : 12 Еу Големина : 40 Биста : 115cm/45.28 "Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 62cm/24.41 "Должина : 59cm/23.23". Големина : ХХХЛ Сад Големина : 14 ЕУ Големина : 42 Биста : 120см/47.24 "Рамо : 45см/17.72" Ракав : 62.5 см/24.61 "Должина : 60см/23.62". Големина : XXXXL Големина НА САД : 16 Големина НА ЕУ : 44 Биста : 125cm/49.21 "Рамо : 46cm/18.11 " Ракав : 63cm/24.80" Должина : 61cm/24.02" . Големина : XXXXXL Големина НА САД : 18 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 46 Биста : 130cm/51.18" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 63.5 cm/25.00" Должина : 62cm/24.41" Карактеристики : Рачно Перење Вештачка Кожа изработена Е од висококвалитетни материјали,доволно издржлива за вашето секојдневно носењемногу кул за носење ,Нов Изглед,дизајнот на Патент може да ве направи повеќе и виталност,одличен КВАЛИТЕТ 97% ПОЛИЕСТЕР 3% спандекс,Дише И Тенка ткаенина,што го прави вашето чувство меко и удобно.Ќе имате добра ноќ со комплетите ками пижами!Не е лесно да се избледи. Комплетите за пижами ками вклучуваат врв на ками шорцеви со висок струк,еластичниот појас ќе го олесни повлекувањето и соблекувањето. Комплетите свилени сатенски пижами се одлични за пролет, лето,aut,зима,секојдневно носење,дневна облека,облека за спиење,затворен простор,дневна соба,кревет,хотел,вокација,патување,свадбена забава,роденденска забава,Денот На Валемтин,меден месец,одмор, годишнини.Уште повеќе, ова е исто така како одличен подарок за вашата сопруга,мајка,ќерка,невестински,деверуши ,achени,пријатели. Овој лесен, Капут е совршен за тие денови!. Задоволителна услуга : ние што нашите клиенти можат да добијат извонредни производи по разумни цени и одлична услуга за клиентите. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате, ние може да ви помогне брзо и ефикасно.

R

Им се допаѓа и на купувачите