.

.

Женски Обичен Моден Каот Ретро Печатен Лесен Јакна Со Средна Должина кардиган блузи за жени облечени секојдневни секси

Женски Обичен Моден Каот Ретро Печатен Лесен Јакна Со Средна Должина кардиган блузи за жени облечени секојдневни секси

DEN 0.33
Износ

Женска Секојдневна Мода Каот Ретро Печатена Лесна Јакна Со Средна Должина Кардиганлесна и стилска надворешна облека со рамен дизајн е изработена од висококвалитетна мека ткаенина. Моден дизајн, секојдневен долг ракав, лесен капут, секојдневно секојдневно палто . Дневната тенка и шарена јакна за трчање јога погодна за млади девојки е многу погодна за јога, Пилатес, џогирање, трчање, на отворено, улица, училиште, канцеларија, работа, патување, забава и фестивал за враќање дома. Тие се исто така совршени и достапни подароци за вашето семејство, пријатели, девојки и сестри. Женска дневна облека во пролет, лето ,umn и зима.Кул за носење сезона : сезони пол : женска пригода : слободно време, забава, плажа материјал : Тип На шема На земја : Шаховски Стил : лежерна должина на ракавот : долга должина на ракавот : Општо : Одговара на големината Како да се мие : Рачно перење во ладна вода, рачно перење или машинско перење што добивте : 1 ЕЕЗ женски coat Size Bust Shoulder Sleeve Lengths94cm/37.01"42cm/16.54"48cm/18.90"74cm/29.13"M100cm/39.37"43cm/16.93"49cm/19.29"75cm/29.53"L106cm/41.73"44cm/17.32"50cm/19.69"76cm/29.92"XL112cm/44.09"45cm/17.72"51cm/20.08"77cm/30.31"XXL118cm/46.46"46cm/18.11"52cm/20.47"78cm/30.71"XXXL124cm/48.82"47cm/18.50"53cm/20.87"79cm/31.10"XXXXL130cm/51.18"48cm/18.90"54cm/21.26"80cm/31.50"XXXXXL136cm/53.54"49cm/19.29"55cm/21.65"81cm/31.89" ракавите Од Три четвртини се грациозни, елегантни и соодветни за лето или fall. Машинско перење/миење раце во ладна вода, сушење на линија и пеглање на тивок оган за мазни брчки. Овој женски секојдневен летен врв е изработен од шуплива ткаенина, удобен и мек, дише, но не гледа, лесен и пријателски за кожата,особено погоден за жешкото лето, задолжителен за вашиот плакар. Овој женски фустан со ракави 3/4, совршен за спарување со тексас шорцеви, фармерки и здолништа за да создадете новина, носејќи го вие сте највпечатливото присуство во толпата. И тоа е соодветно за одмор, работна канцеларија, забава, одмор, дом, плажа или друга пригода.

R

Им се допаѓа и на купувачите