.

.

Уникатни поволни цени за женски држач за јака пред сатен -бомбардер јакна

Уникатни поволни цени за женски држач за јака пред сатен -бомбардер јакна

DEN 617.44
Износ

Јакна за бомбардери со Zip-up со предни џебови, долги ракави и јака за штанд, ова парче е отпечатено со цвеќиња и се сече за тенок вклопување. Персонализирана јакна од цветни бејзбол стил за девојчиња. Лесно спарени со фармерки, црни пантолони со молив, итн. Графикон (во инчи) големина градите гарнир на половината - Ширина на рамото 33 - 25 - 14 3/4s 35 - 27 - 15 1/4m - 37 - 29 - 15 3/4 L 40 - 32 - 16 3/8xl 43 - 35 - 17 повеќе стилови, повеќе Избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за женски стојат јаки пред патент сатен -бомбардерска јакна 100% полиестер. Увезени. Тркалезен врат. Долги ракави. Цветни отпечатоци. Ребрести трими и манжетни. Преден патент. Машинско миење внатре.

R

Им се допаѓа и на купувачите