.

.

Кендал + Кајли Женски Кале Парка Капут Со Качулка

Кендал + Кајли Женски Кале Парка Капут Со Качулка

DEN 0.67
Износ

Кажете топло и стилски во овој парк со високи ниски полите со фиксна хауба и монтажни облоги од вештачко крзно, со детали за патент со контрастни странични споеви, џебови за градите со патент и долни џебови за лепенки, внатрешен кабел за влечење на половината и манжетни за бура. Тоа е совршено палто за оние студени есенски и зимски денови. - 100% изолација Од Полиестер - Полифил - машинско перење-основно вклопување-Платно-XS-XL Парк. Отстранлив Аспиратор Од Вештачко Крзно.

R

Им се допаѓа и на купувачите