.

.

Бесплатна технологија дами јакна со меки

Бесплатна технологија дами јакна со меки

DEN 0.67
Износ

100% полиестер Прицврстете ги сите затворања пред миењето, машинско миење ладен нежен циклус, одделно, не бели, не користете омекнувач на ткаенини, сморете го суво ниско, извадете го знак, не железо, не исушете го чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите