.

.

Мис Јакна, 6-8-10-12-14

Мис Јакна, 6-8-10-12-14

DEN 2560.00
Износ

Мода V9212 6-14 Шема За Шиење Јакна Принцеза Рабови ВИСОК Врат UPC : 031664467359 Јазик : англиски француски оваа убава јакна ќе Ви се допадне за канцеларија или спортска облека, fall или зима. Тој нуди висока преклопна јака во форма на нарцис, Преклопување преку странично предно прицврстување или затворање на копчињата и шевовите на принцезата со џебови во цвест. Централните делови се поврзуваат со рамото и имаат длабока Обратна Форма Ц за да ја направат вашата половина да изгледа супер мала, а потоа да се разгори за колковите да изгледаат обликувано. Ракавите се 2 парчиња, има централен заден спој и спој на половината одзади со собрано здолниште. Полите доаѓаат до точките На Средината на бутот со обратен V преден отвор и исправен полите на средината на бутот одзади. Имате избор на декоративно копче и петелки пред или скриено затворање и голем број украсни шевови и плетенки. Јакна на мис, 6-8-10-12-14 : Обложената јакна (поставена низ бистата) има шевови на принцезата со џебови во цвест, стоечка јака, детали за цвест, асиметрично затворање, обликувана линија на полите и дводелни ракави. Трим. Брзо затворање. Затворање на копчето и јамката на кабелот.

R

Им се допаѓа и на купувачите