.

.

Женски Јакна Полка Точки Печатени Јака Со Долги Ракави Мода Лабава Секојдневен Жан Со Џебни Палта Канцелариски Тренинг За Жена

Женски Јакна Полка Точки Печатени Јака Со Долги Ракави Мода Лабава Секојдневен Жан Со Џебни Палта Канцелариски Тренинг За Жена

DEN 607.84
Износ

Големина : С Биста : 98см/38,58" Рамо : 39см/15,35" Ракав : 58см/22,83" Должина : 78см/30,71" Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 59см/23,23" Должина : 79см/31,10" Големина : Л Биста : 106см/41.73" рамо : 41см/16.14" ракав : 60см/23.62" должина : 80см/31.50" големина : xl Биста : 110см/43.31" рамо : 42см/16.54" ракав : 61см/24.02" должина : 81см/31.89" големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 43см/16.93" ракав : 62см/24.41" должина : 82см/32.28" материјал : ткаенината нема Истегнување, Но е лесна и дише. Оние кои сакаат лабаво вклопување можат да нарачаат поголема големина.Карактеристика : Проѕирна мрежа, Долг ракав, бејзбол јака, патент нагоре, видете, бомбер јакна натпревар : Костум за сите сезони. Кратката јакна е одлична за да се совпадне со ками, тенкови, блуза, фармерки одлични за одмор, патување, излегување, на отворено, одмор, запознавање, носење на плажа,забава ве молиме погледнете го водичот за големина на Мерење На Производот што го даваме на нашите фотографии (не големина на телото) Удобен Материјал : Памук,полиестер и спандекс,материјалот е густ и удобен, ве одржува топло во fall и зима. Дизајн : Дуксер Со Пуловер Со Долги Ракави/Еднобојна/Ревер/Јака Со Врвка/Дуксер Со Половина Патент/Џебови Од Кенгур/Паднато Рамо/Ребрести Раб И Манжетни/Лабав Стил/Секојдневни Врвови За Жени/Дуксери Со Туника За Жени. Натпревар : Овој Секојдневен Пуловер Дуксери Е Идеален Избор Во Вашата Гардероба.Шик Држач За Јака Со Прилагодлива Врвка За Влечење Може Подобро Да Го Загрее Вратот.Дизајнот Со Патент Со Висококвалитетен Патент Комплетира Помодерен Изглед.Уште Повеќе, Основната Еднобојна Боја Одговара На Сѐ и Никогаш не Излегува од Мода. Голема Вредност. Прилика : Погоден За трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и зима. Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно.

R

Им се допаѓа и на купувачите