.

.

Pumенски целосна должина ФАУ крзнено крзно

Pumенски целосна должина ФАУ крзнено крзно

DEN 2.33
Износ

Комбинирајќи го најдоброто од двата света, нашиот целосен палто е изработено од одржливо полиестерско крзно од надворешноста и полифир на внатрешноста. Победничка комбинација која сигурно ќе ве загрее цела зима. - Опсег на големина : S -XL - Централна должина на задниот дел : 34 ” - Ткаенина : Краток куп Faux Fur - Содржина : 100% полиестер - Пополнете Содржина : Полифил - Снеп отворање - јака на штанд - џебови за заварување.

R

Им се допаѓа и на купувачите