.

.

Женски Палта О Кардиган За Вратот Секојдневна Облека Мода Капка Ракав Лабава Есенска И Зимска Мода под уши Врвови Палта Костуми За Жени

Женски Палта О Кардиган За Вратот Секојдневна Облека Мода Капка Ракав Лабава Есенска И Зимска Мода под уши Врвови Палта Костуми

DEN 1.00
Износ

62" Рамо до ракав : 29.61 "Половината : 58см/22.Јотами Дома, Облека и Чевли. Пребарување Клучни Зборови : .24" Многу удобна и супер мека дневна ткаенина за маица.31 "Врвови Должина : 64см/25.41" Шорцеви Должина : 36см/14.94 "Врвови Должина : 62cm/24.05" Шорцеви Должина : 33cm/12.41" Рамо до ракав : 31cm/12. Големина : САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Големина : Биста : 104cm/40. кошули со долги ракави за жени графички дуксери y2k графички дуксериesетски графички дуксери графички дуксери за тинејџери графички дуксери за тинејџерки графички дуксери за мажи преголеми графички дуксери аниме дуксери аниме дуксери за мажи аниме дуксери за тинејџерки аниме дуксери за деца аниме дуксери за жени. Големина : САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Големина : Биста : 100см/39.02" Половината : 56cm/22. ●Нега На облека : Рачно перење, машинско перење, сушење на линија, ниско железо кога е потребно, не избелувајте; Содржина На Пакетот : 1 х Врвови.

R

Им се допаѓа и на купувачите