.

.

Хуаи Јакни За Жени Fall Мода Преголем Зимски Капут Отворена Кардиганска Јакна Со Предна Качулка Топла Секојдневна Надворешна Облека Женски Палта Зелена 2XL

Хуаи Јакни За Жени Fall Мода Преголем Зимски Капут Отворена Кардиганска Јакна Со Предна Качулка Топла Секојдневна Надворешна

DEN 319.84
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL)Големина Табела : Големина : с БИСТА : 115см/45.28" ракав : 55см/21.65" должина : 73см/28.74" . Големина : М Биста : 120см/47.24" Ракав : 56см/22.05 "Должина : 74см/29.13". Големина : Л Биста : 125см/49.21 "Ракав : 57см/22.44 " Должина : 75см/29.53". Големина : XL Биста : 130cm/51.18 "Ракав : 58cm/22.83 " Должина : 76cm/29.92". Големина : XXL Биста : 135cm/53.15" Ракав : 59cm/23.23 "Должина : 77cm/30.31" Женски Fall Мода 2023 Преголем Зимски Капут Отворен Кардиган Со Кадифен Кадифен Јакна Топла Секојдневна Надворешна Облекакарактеристики : Материјал F Изработен Од Полиестер, Мек материјал, лесен и дише, Одличен тактилен на вашата кожа. За Претстојните Зимски денови.€Карактеристики овој секојдневен Зимски макси Капут се одликува со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на секси, но и откривање стабилно. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство .●Стил € ова е Дуксер што ќе ве направи кул. Дизајнот на вратот на екипажот ја истакнува вашата клучна коска. Прилично декоративно копче може совршено да ја покаже вашата личност. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура.①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци.●Колокација●Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!Сезона : Винтергендер : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Каузална Карактеристика : Долг Ракав. Патон : Цврста Боја. Стил На Јака : Со Качулка. Забелешка : нашата големина Е азиска големина, ве молиме изберете 1-2 големини поголеми при купување, благодарам. Рачно перење или машинско перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите