.

.

Женски Џебови Целосен Патент Ватиран Јакна Со Долги Ракави Кратки Елеци Со Меурчиња Сноуборд Жени со Врски 4

Женски Џебови Целосен Патент Ватиран Јакна Со Долги Ракави Кратки Елеци Со Меурчиња Сноуборд Жени со Врски 4

DEN 1039.84
Износ

Опис На Производот : . Сезона : umn, Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Без Ракави. Дебелина : Стандард. ШТО добивате : 1пц Женска Палто Лесна Јакна Женски Зимски Табела : . Големина : S Биста : 112cm/44.09" Должина : 60cm/23.62"Големина : M Биста : 118cm/46.46" Должина : 62cm/24.41"Големина : L Биста : 124cm/48.82" Должина : 64cm/25.20"Големина : XL Биста : 130cm/51.18" Должина : 66cm/25.98"Големина : xxl биста : 136cm/53.54" должина : 68cm/26.77" Мек Материјал : 90% полиестер, 10% најлон. Топла И Вентилациона Обложена Ткаенина, Мека Нега За Вашата Кожа. Дизајн : Женски Зимски Краток Обложен Елек, Јака За Држење, Без Ракави, Полн Патент. Ватиран Елек Е Погоден За Пролет, Зима И Aut. Прекрасен Подарок : Женскиот Обложен Елек Е Да Се Носи Или Да Биде Како Подарок, Така што Ќе Можете Да Приредите Изненадување На Датумот На Годишнината, Денот на Вљубените, Роденденската Забава, Свадбата Итн. Облека Нега И Пакет : Рачно Перење Или Машинско Перење. Сетот Има 1 Женска Маица. Ве Молиме Имајте Предвид Дека Може Да Има Мала Разлика Во Бојата Поради Светлината И Екранот. Прилики : Пријатното Чувство Е Токму Она Што Секоја Жена Го Очекува Заменете Ги Вашите Обични Кошули Со Џемпери Одоздола За Да Останете Целосно Здрави Кога Температурите Ќе Се Спуштат Под Оваа Јакна Ќе Биде За Сите Жени Кои Сакаат Да Изгледаат Претставително За Секојдневно, Одмор, Забава, Канцеларија, На Отворено Итн. Мека Јакна.

R

Им се допаѓа и на купувачите