.

.

Женски Капут Моден Цврст Женски Обичен Подебел Зимски Тенок Капут Мантил За Жени

Женски Капут Моден Цврст Женски Обичен Подебел Зимски Тенок Капут Мантил За Жени

DEN 1.67
Износ

Големина : S Биста : 94cm/37.01" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 78cm/30.71" Големина : M Биста : 98cm/38.58" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 80cm/31.50" Големина : L Биста : 103cm/40.55" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 82см/32.28" големина : xl биста : 108см/42.52" ракав : 64см/25.20" Должина : 84см/33.07" големина : xxl Биста : 113см/44.49" ракав : 65см/25.59" Должина : 86см/33.86" големина : Хххл биста : 118см/46.46" ракав : 66см/25.98" должина : 88см/34.65" големина : ххххл биста : 123см/48.42" ракав : 67см/26.38" должина : 90см/35.43" големина : хххххл биста : 128см/50.39" ракав : 68см/26.77" должина : 92см/36.22" мода цврсти жени секојдневен подебел зимски Тенок Мантил можеме да гарантираме дека Целокупниот Стил прикажан на фотографијата е точен, но може да Има Разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Зимски Пол : Женски Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : должина На Полиестерски Ракав : Должина На Фустанот На Ракавот : Долга Декорација : Ништо Што добивате : 1 Х Палто Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиена Прилика : Погоден За трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, одење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и зима. шинел за жени мода. зимски палта за жени 2023 година. надворешна облека за жени. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

R

Им се допаѓа и на купувачите