.

.

КАЈЌ Јакни За Женска Зимска Пуфер Јакна Преголеми Патент Ватиран Подуен Меур Краток Капут Виолетова, И

КАЈЌ Јакни За Женска Зимска Пуфер Јакна Преголеми Патент Ватиран Подуен Меур Краток Капут Виолетова, И

DEN 1033.12
Износ

Женски Секојдневен Долг Ракав Обвиткан Со Отворени Предни Плетени Џебови Долги Кардигански Јакни Џемпер Елек За Женски Фустанисезона : Aut,Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневен, Забава, Плажа. Материјал : мешавина од памук. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долги ракави. должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Капут. Материјал-алтернативен полиестер пополнувањето и поставата е топло и лесно. оваа густа зимска јакна ќе ве стопли и удобно. Дизајн-Практично предно мазно затворање на патент и копче и задебелена хауба. 2 модни асиметрични предни џебови, 2 задни џебови и 2 странични џебови за ослободете ги рацете. Еластичен дизајн на врвка за влечење на дното на јакната, направете го повеќе фитинг и топол. Функционално-Отпорен На Вода, лесен и разноврсен - слојте го или носете го самостојно. Издржлива ткаенина со полнење, има одличен ветроупорен и топол квалитет. Еластични цевки околу ракавите и хаубата за да ја заробат топлината. Стилски и Спакуван - оваа женска зимска јакна со патент со долги ракави широки палта усвојува уникатни гужви, додава дополнителни визуелни детали. Пакувана женска јакна со качулка може лесно да се преклопи за да одговара на мали простори за лесно складирање и патување. Есеј Нега - машина за перење дома, никогаш не треба да се грижите за непријатностите на професионалното чистење. Ве молиме видете ја етикетата за детални упатства за нега.

R

Им се допаѓа и на купувачите