.

.

Хиригин Жените Мода Диви Исечени Јакна Еднобојна Јака Свртена Надолу Долги Ракави Едноградни Џебови Палто

Хиригин Жените Мода Диви Исечени Јакна Еднобојна Јака Свртена Надолу Долги Ракави Едноградни Џебови Палто

DEN 959.84
Износ

Жените Мода Диви Исечени Јакна Еднобојна Свртена Јака Долги Ракави Едноградни Џебови Палто. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)ttt t. st Length : t48, 5t Bust : t107. Мtlengh : t50t Bust : t112. Lt Length : t51, 5t Bust : t117. XLt Length : t53t Bust : t122. 2xlt Length : t54. 5t Bust : t127. 3 XLtlengh : t56t Bust : t132. Големина (инч)ttt t. st Length : t19. 09 t Bust : t42. 13 . Mt Length : t19. 69 t Bust : t44. 09 . Lt Length : t20. 28 t Bust : t46. 06 . XLt Length : t20. 87 t Bust : t48. 03 . 2xlt Length : t21. 46 t Bust : t50. 00 . 3 XLtlengh : t22. 05 t Bust : t51. 97 . Спецификација : . Име : Жените Мода Диви Исечени Јакна. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Јака : Јака Надолу. Должина на ракавот : Долг Ракав. Шема : Цврста Боја. Големина : S/M/L/XL/XXL/XXXL. Содржина На Пакетот. 1 х Јакна. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од полиестер, ултра мек, пријателски за кожата, издржлив и не е лесен за деформација, добра топлина и удобен за носење. ДИЗАЈН : Женската исечена јакна користи цврста боја, јака надолу, долг ракав, едноградни, патент, со дизајн на џебови, шик и стилски. ПОВОД : Погоден За секојдневниот живот, улична облека, шопинг, одмор, состанок, забава, клуб, викенд собир, облека за одмор итн. ГОЛЕМИНА : S/M/L/XL/XXL/XXXL. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1* јакна. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите