.

.

Женски Руно Coот Палто Надворешна Облека Кардиган Дами Зима Долга Јакна Мантил

Женски Руно Coот Палто Надворешна Облека Кардиган Дами Зима Долга Јакна Мантил

DEN 0.67
Износ

Детали : * Големина На Ознака : М~2ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см) Ознака Size MLXL2 XLUS Size8-1012-1416-1820-22ук Големина 12-1416-1820-2224-26ЕУ Големина38424650топ Должина (см)106107108109топ Должина (инч)41,7 42,1 42,5 42,9 Биста (см)101106112118биста (инч)39,8 41,7 44,1 46,5 Измерени пред да се истегнат,познати како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2см * Ставка ТКАЕНИНА : Полиестер* Боја На Предметот : Бела, Црна, каки, розова (како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : женски долг Руно мантил,дами зима,топол,секојдневен coот палто,Јакна,надворешна облека,кардиган,долг ракав,мода,лабава,појас* состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : у Применлив пол : Должина На ракавот На женката : должина на фустанот со Долг ракав : редовна дебелина : Тикену Соодветна Сезона : Есенски И Зимски Модел : стил На цврста боја : секојдневна,едноставност апликација : деловна, секојдневна, свечена, забава,коктел, свадба* содржина на пакетот : 1*Јакна (други предмети што не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

R

Им се допаѓа и на купувачите