.

.

Долг Волнен Капут Жени Зимски Цврст Топол Долг Капут Лапел Волна Надворешна Облека Плус Големина Јакна Згуснете Бизнис Трендовски Мантил Зимски Палта Ситни Жени З

Долг Волнен Капут Жени Зимски Цврст Топол Долг Капут Лапел Волна Надворешна Облека Плус Големина Јакна Згуснете Бизнис Трендовски

DEN 496.00
Износ

2022 Жени Зимски Цврст Топол Долг Капут Долна Облека Од Волна Од Ревер Плус Големина Јакна Згуснете Го Деловниот Трендовски Мантил. Материјал : Полиестерски памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 1000гр. големина На Пакетот : 30х30х6см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Момче 10 Здолниште Девојки Женски Волна Јакна Средна Должина Голем Капут Волна Палто Жени Должина на Коленото табела : . Големина : S Биста : 95cm/37.40" Половината : 80cm/31.50" Ракав : 42cm/16.54" Должина : 138cm/54.33"Големина : М Биста : 99cm/38.98" Половината : 84cm/33.07" Ракав : 43cm/16.93" Должина : 139cm/54.72"Големина : L Биста : 103см/40.55" половината : 88см/34.65" ракав : 44см/17.32" должина : 140см/55.12"големина : xl Биста : 107см/42.13" половината : 92см/36.22" ракав : 45см/17.72" должина : 141см/55.51"големина : xxl биста : 111см/43.70" половината : 96см/37.80" ракав : 46см/18.11" должина : 142см/55.91" ветроупорен : Средната Должина Нуди одлична ветроупорна . Двојната И Предната Бура Помагаат Да Се Задржи Ветрот Надвор. Волна Јакна Жени Зимски П Палта Жени Должина На Коленото Кардиган Вистински Волна Палто Жени Волна Џемпер Жени Зима. Функција : Овие Палта Можете да Ги Носите Со Качулка,хеланки,чизми,џемпер Во Fall и Зима. Волна Мешани Палто Жени Волна Долг Палто Обичен Фустан Јакни За Жени Прашина Зимски Капут Жените Волна Мешавина Женитеatот Палто. Материјал : Дами Секојдневен Кадифен Јакна Јакна Е Изработена Од Лесна Мека Памучна Руно Ткаенина. Топло И Удобно, дише, погодно за Кожата и Удобно За Да Ве Стопли Во Студени Aut и Студени Зими. Долга Волна Принцеза Палто Жени Дами Шинел Зимски Зимски Јакни Големина 4 Одење Подигање Зимски Јакни Жени Средна Должина Волна Палта. Големина И Боја : Оваа Облека Има Многу Големини И Бои Од Кои Можете Да Изберете, Изберете Ја Големината Што Ви Одговара И Бојата Што Ви Се Допаѓа. Дами Долг Волнен Фустан Мантил Мокасини Девојка Долго Светло Надолу Палто Жени Жени плус Зимски Палта Жени Долга Цена. ПОВОД : Овие Жени Се Погодни За Носење Во Секојдневен, Датум, Отворено И Друго Occasions.It Е Предложете Да Носите Со Хеланки, Чизми За Зимски Секојдневен Изглед. Женски Палта Мешавина Од Волна Мешавина Од Волна Женски Зимски Јакни Капут Со Качулка Долги Женски Тенки Волнени Зимски Јакни Долга Јакна Облечени Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите