.

.

Марк Алан женски долг палто со едно гради, Шерпа, палто

Марк Алан женски долг палто со едно гради, Шерпа, палто

DEN 2.00
Износ

Подигнете ги поладните температури во стил. Овој долг палто од Марк Алан се одликува со дизајн на Faux Sherpa кој има опуштено и лабаво вклопување. Овој разноврсен палто со предно копче со едно гради лесно ќе го надмине вашиот стил од секојдневно работно време до викендот. Должина на коленото и топло за тие постудени денови. Има скриено затворање на предвреме и јака на лаптоп. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Суво чисто. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Тежина : Тешка категорија. Должина : Должина над коленото. Јака : лаптоп. Затворање : Скриено затворање на предвремени. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две страни хакерски џебови. Карактеристики : faux sherpa, единечен гради. Палто со едно гради Шерпа за жени од Марк Алан.

R

Им се допаѓа и на купувачите