.

.

Уникатни поволни цени за женски држач за јака од јака по џеб со долги ракави бомбаш јакна

Уникатни поволни цени за женски држач за јака од јака по џеб со долги ракави бомбаш јакна

DEN 468.64
Износ

Јакната би била совршена со панталони за забавен обичен изглед. Јакната има контрастна јака од ребра, манжетни и полите, што може да стане главен дел во вашата гардероба. Совршено да се носи со директно високи фармерки и патики. Моделот се носи во големина xs. (Висина : 5'9 ", Градите : 33 1/8 инчи, половината : 24 инчи, колк : 35 3/8 инчи, должина на рамото : 15 6/8 инчи, тежина : 125 lbs) Големина грант на градите - Ширина на рамото Вкупна должина - 37 3/8 - 14 7/8 21 1/2s - 39 3/8 15 3/8 - 22m 41 3/8 15 7/8 - 22 5/8 L - 44 1/2 16 1/2 - 23 1/4xl - 47 5/8- - 17 1/4 - 23 7/8 Единствени поволни цени за женски држач за јака по поштенски џеб со долги ракави бомбаш јакна 84% полиестер; 16% најлон. О-ринг Затворање на патент.

R

Им се допаѓа и на купувачите