.

.

Женски Кардиган Лабав Печатен Ракав Разгорен Ракав Копче Кардиган Јакна, Розова 3XL

Женски Кардиган Лабав Печатен Ракав Разгорен Ракав Копче Кардиган Јакна, Розова 3XL

DEN 2.00
Износ

Добредојдовте На Берзата, се надевам дека ќе имате добар шопинг!Женска Лабава Секојдневна Печатена Три Четвртина Ракав Разгорена Ракав Копче Кардиган Јакна Опис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден.2. Прилика : овој производ е совршен за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Сезона : Aut, Пролет : Женски Повод : дневен, секојдневен, спортски стил : Слободно Време Должина На ракавот : Три Четвртини Ракав : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно перење во ладна вода, закачување или суво пакување содржина : 1 парче женска карта за кардиганизација(1 инч=2.151 см) : големина : с биста : 92см/36.22" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 45см/17.72" должина : 69см/27.17" . Големина : м биста : 98см/38.58" Рамо : 40см/15.75 "Ракав : 46см/18.11 " Должина : 70см/27.56". Големина : L Биста : 104cm/40.94 "Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 47cm/18.50 "Должина : 71cm/27.95". Големина : XL Биста : 110cm/43.31 "Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 48cm/18.90 "Должина : 72cm/28.35". Големина : XXL Биста : 116cm/45.67 "Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 49cm/19.29 "Должина : 73cm/28.74". Големина : XXXL Биста : 122cm/48.03 "Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 50cm/19.69 "Должина : 74cm/29.13". П женски џемпер кардиган; летни кардигани за жени лесни; кардигани за жени трендовски; исечен кардиган; лесни кардигани за жени лето; кардиган со кратки ракави; црн кардиган; црн кардиган за жени; лесен кардиган жени лесни; женски џемпер од кардиган; женски џемпер од кардиган; женски џемпер. Лабава, Јакна,Три Четвртини Ракав,Разгорен Ракав, Копче.

R

Им се допаѓа и на купувачите