.

.

Избрана слава класична јакна за тексас

Избрана слава класична јакна за тексас

DEN 1120.00
Износ

Lookе изгледате симпатично во оваа избледена слава класична јакна за тексас. Оваа јакна има предно затворање на копчето и рамна јака. Ова е задолжително! Избрана слава класична јакна за тексас : памук. Рамна јака. Удобно. Затворање на предното копче. Машинско миење ладно.

R

Им се допаѓа и на купувачите