.

.

Јакна со анорак на анорак на голема ладичка

Јакна со анорак на анорак на голема ладичка

DEN 847.84
Износ

Ве молиме покриен палто од „Биг студ“ и ве чува заштитени од зимското време. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина M. тешка тежина. Приближно. Должина : 31-1/2?. Исмејувачки врат; хауба. Поштенски преден со затворање на копчето Snap. Предни џебови со прицврстувачи. Наредени; Бунџискиот кабел наречен на половината. 100% полиестерска обвивка/постава/пополнување. Машина за перење. Направено во Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите