.

.

Ксинкингхао Јакни Палто За Жени Жени Мода Обична Проверка Со Цврста Боја Со Долги Ракави Лабав Топол Памучен Капут Женски Капут Зелена Л

Ксинкингхао Јакни Палто За Жени Жени Мода Обична Проверка Со Цврста Боја Со Долги Ракави Лабав Топол Памучен Капут Женски Капут

DEN 0.33
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)[Табела За Големина] : големина : с сад : 4 велика британија : 8 еу : 34 БИСТА : 98см/38.58" рамо : 38см/14.96" Ракав : 59см/23.23" Должина : 58см/22.83" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Рамо : 40см/15.75" Ракав : 60см/23.62 "Должина : 59см/23.23". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Рамо : 42см/16.54" Ракав : 61см/24.02 "Должина : 60см/23.62". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110cm/43.31 "Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 62cm/24.41 "Должина : 61cm/24.02". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 63cm/24.80 "Должина : 62cm/24.41" Женски Моден Обичен Чек Со Качулка Со Цврста Боја Долг Ракав Лабав Топол Памучен Капуткарактеристики : овој стилски контрастен капут е остварување на сонот! Изгледајте стилски и симпатично во мек, топол капут! јакна, мека, удобна, топла и лесна. Копчиња на ревери, џебови на градите, исправен раб и странични џебови. За да ве стопли оваа зима, подарок за вашата сакана или за себе!Прилика : Најдобар избор за секојдневна, канцеларија, забава, датум, училиште, улична облека. Погоден за зима, пролет и aut.Оваа контрастна јакна со копчиња е одлична. Со најмеките ткаенини, долгите ракави, класичната контрастна графика, затворањето на копчињата, тенкото вклопување и страничните џебови, ќе ги најдете сите причини да го носите овој капут.Ќе се изненадите колку се меки овие јакни. Тие ќе бидат за оваа fall и зима. Можете да го носите на ладни утра и ноќи.Совршен за одмор, секојдневно, одмор, кампување, скијање, семејни денови и многу повеќе. Спарете се со омиленото дно за пижами за релаксирачки ден дома, или спарете ги со фармерки за секојдневен изглед.Женска Функционална Јакна : Еднобојна, долги ракави, патент, два странични џебови, стил на момче, манжетни и полите, меки, лабава кардиганска јакна.Оваа стилска јакна е совршена со основна маичка, кроп топ, хеланки, црни панталони, шорцеви, хеланки, фармерки, слаби фустани, чизми до колена или потпетици.Мека пената, пријателска за кожата, ве одржува топло во студената зима. Цврста Боја. Вратот На Екипажот. Долг Ракав. Белешка Големина : големината на облеката Е Азиска, големината е на малата страна, ве молиме изберете поголема големина од вашата моментална големина,се препорачува да изберете 1-2 големини поголеми. Нега на облека : се препорачува миење Раце. Избегнувајте користење белило и миење со топла вода. Закачете се да се исуши.

R

Им се допаѓа и на купувачите