.

.

Зимски Палта За Жени Расчистување Мода Жени Цврст Windот Палто Ветробранско Палто Палто Со Двојни Гради

Зимски Палта За Жени Расчистување Мода Жени Цврст Windот Палто Ветробранско Палто Палто Со Двојни Гради

DEN 1.67
Износ

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека.Погоден за секоја форма на тело луѓе, Уникатен стил, направи да изгледате поубаво, стилски, секси и елегантно. поставата. ®Костум+ : Женски Дуксери Пуловер / Четвртина Патент Пуловер / Меки Дуксери Шерпа / Лесен Мек Материјал / Класичен Долг Ракав / 1/4 Патент Со Јака За Држач / Топло Руно Шерпа / Стил На Моден Блок Во Боја / Елегантен Кариран Дезен / Опуштено Вклопување / Лежерна Слаба Надворешна Облека / Лабаво Вклопување / Меко И Удобно / Погодно За Пролет, Fall, Aut, Зима / Големина С, М, Л, ХЛ. ●УДОБНА ТКАЕНИНА● : палтата се изработени од висококвалитетен Полиестер, кој не е железен и отпорен на брчки.

R

Им се допаѓа и на купувачите