.

.

Шомпорт Женски Паѓаат Секојдневна Јакна Лесна Јакна Со Патент Палто Долна Облека Со Џеб

Шомпорт Женски Паѓаат Секојдневна Јакна Лесна Јакна Со Патент Палто Долна Облека Со Џеб

DEN 767.84
Износ

Сезона : Fall/Spring/Пролет/Зима/Лето : Жени Жени, Дами Дама, Женска Пригода : Секојдневно, Секојдневно, Секојдневно, Одмор, Спорт, Вежбање, Јога, Одење, Трчање Јака : Ревер/Држач За Јака : Еднобојна/Графичка Должина : должина на Долги Ракави : Долг ракав како да се исчисти : ладно миење Раце, закачување или сушење на жица што добивте : 1 ЕЕЗ Женска Winter Зима Јакна Палто Информации За Производот : Жените Fall Зима Палто Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 69см/27.17" Рамо : 52см/20.47 "Должина : 74см/29.13". ** Ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние ќе ви дадеме 100% поврат.** Драги пријатели, пред да го купите, прво внимателно проверете ја нашата табела со големини.Благодарам! Материјал : ново пристигнување во 2023 година, женските есенски зимски јакни и палто на отворено се изработени од лесна ткаенина, мека и дише,удобна е наспроти кожата, Прави да се чувствувате удобно и удобно во fall и зима. Карактеристики : со стилски и елегантен дизајн, оваа есенска зимска јакна надворешната облека е дефинитивно задолжителен избор за вашето излегување. Повеќе големини и бои ви овозможуваат да имате повеќе избори. Покрај тоа, ткаенината е изработена од материјали погодни за кожата, што може да направи да се чувствувате удобно во текот на целиот ден. Натпревар : Жени fall зима 2023 трендовски палто од јакна совршено за носење со хеланки, пар со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви за комплимент-достоен изглед.Овој врв е суштинска ставка во женскиот кабинет, без разлика дали станува збор за секојдневно секојдневно или патување на отворено, тоа е најдобриот избор за носење. Прилики : Секојдневен лабав капут погоден за излегување,облечен секојдневен, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневно носење.овој есенски дуксер ве одржува во добро расположение во текот на денот, ќе бидете пофалени кога ќе го носите. Добра идеја за подарок : оваа есенска зимска јакна на отворено е сладок подарок за девојки и жени.можете да го купите за себе или да им дадете женски врвови како подарок на вашата девојка, пријателка, соученичка, мајка, сестра.

R

Им се допаѓа и на купувачите