.

.

Кардиган За Жени За Fall Отворен Фронт Со Џебови Обичен Божиќен Отпечаток Прашина Лесен Кардиган

Кардиган За Жени За Fall Отворен Фронт Со Џебови Обичен Божиќен Отпечаток Прашина Лесен Кардиган

DEN 2.33
Износ

Големина : С Биста : 110см/43.31" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 60см/23.62" Должина : 80см/31.50" Големина : М Биста : 116см/45.67" Рамо : 52см/20.47" Ракав : 61см/24.02" Должина : 82см/32.28" Големина : Л Биста : 122см/48.03" рамо : 54см/21.26" ракав : 62см/24.41" должина : 84см/33.07" големина : xl биста : 128см/50.39" рамо : 56см/22.05" ракав : 63см/24.80" должина : 86см/33.86" големина : ххл биста : 134см/52.76" рамо : 58см/22.83" ракав : 64см/25.20" должина : 88см/34.65" забелешка : со ладна вода/Не Пеглана или Изветвена на висока температура/закачете или исушете ја линијата/Измијте со слична боја, што Ќе Ја зголеми издржливоста На вашата облека. Материјалот е удобен за носење и формира фитинг, што овозможува добар проток при движење или седење. Овој основен врв е разноврсното парче што сите стилски дами треба да го додадат во својата гардероба. кардигани за жени трендовски. Женскиот Кардиган Е Удобен За Носење / оваа женска облека во секое време / овој врв е направен со лесен и мек материјал што прави да се чувствувате добро за меката кожа / пригода : Забава, Работа, Униформа, Секојдневна, Џогирање, Трчање и повеќе прилики. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Сигурен сум дека ќе ви се допадне!.

R

Им се допаѓа и на купувачите