.

.

Васери Жени Без Ракави Отворен Преден Кожен Елек Блејзер Фау Јака Шик Кул Кожен Блејзер Јака Отстранлива Практична Јакна За Додатоци Од Цреша

Васери Жени Без Ракави Отворен Преден Кожен Елек Блејзер Фау Јака Шик Кул Кожен Блејзер Јака Отстранлива Практична Јакна За

DEN 0.33
Износ

Женски Еднобоен Елек За Ревер, Модни Отворени Предни Предни Лабави Врвови на Елек. Карактеристики : . Основен елек за вашата гардероба. Совет за миење : Рачно Перење Во Ладна Вода / Не Избелувајте / Закачувајте Суво. Ве молиме погледнете ја последната слика на информации за големината или опис на ставката подолу за детали за вистинска големина. Големина(см)tt. st Length : t57. Мдолжина : т58. Лдолжина : т59. Големина (инч)tt. st Length : t22. 44 . Мдолжина : т22, 83 . Лдолжина : т23, 23 . Спецификација : . Материјал : 95%полиестер, 5%спандекс. Боја : Мулти-боја. Стил : Шик. Применлив пол : Женски. Соодветни сезони : Лето, Пролет, Fall. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Ткаенина : Изработена од 95%полиестер, 5%спандекс. Супер мека и пријателска за кожата ткаенина, дише и удобна за носење. Карактеристика : магнетно затворање, без ракави, јака за ревер, v врат, цврста боја, зашилен раб, опуштено фитинг. Лесно за ставање и полетување. Дизајн : овој елек со отворен преден ревер се одликува со шик стил и елегантна боја за да изгледа стилски, што може да го покаже вашиот женски шарм. Натпревар : Совршен за совпаѓање со здолниште, шорцеви, слаби фармерки, кардиган, јакна, високи потпетици итн. Костуми за носење од топли денови до поладни вечери. Повод : Одлично За секојдневниот живот, секојдневен, плажа, вечер, ноќен клуб, шопинг, забава, одмор, викенд собир, работа или други прилики.

R

Им се допаѓа и на купувачите