.

.

Женски Модерен Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Чипка Со Долги Ракави Кардиган Јакна

Женски Модерен Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Чипка Со Долги Ракави Кардиган Јакна

DEN 0.67
Износ

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 46см/18,11" Ракав : 59см/23,23" Должина : 85см/33,46"Големина : М Биста : 116см/45,67" Рамо : 47,5 см/18,70" Ракав : 60см/23,62" Должина : 86см/33,86"Големина : Л биста : 122см/48.03" рамо : 49см/19.29" ракав : 61см/24.02" должина : 87см/34.25"големина : xl Биста : 128см/50.39" рамо : 50.5 см/19.88" ракав : 62см/24.41" должина : 88см/34.65"големина : Xxl биста : 134см/52.76" рамо : 52см/20.47" ракав : 63см/24.80" должина : 89см/35.04"големина : хххл Биста : 142см/55.91" Рамо : 54см/21.26" ракав : 64см/25.20" должина : 90см/35.43"❀Овој Круг Вратот Врвот ,фармерки Или шорцеви за стилски и изглед.И миењето раце и машинското перење Е Во Ред Вклучува : Стил На Палто : Секојдневен,Моден Градиент Печатење Неправилен Кардиган Со Три четвртини Ракави со џебна Јакнаразликата во Бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Должина : редовна употреба Материјал : Полиестер. дише и удобно.Повод : Секојдневен, Дневен Пол : Жени❀ Повод : вратоврска печатена дуксерка е погодна за тинејџерки и жени, совршена за секојдневно, работа, забава, свадба, состанок, патување, улица, коктел, ноќен клуб и одмор, внатрешен И надворешен пакет вклучува : ПАЛТО ОД 1 ПАРЧЕ Овој капут е изработен од удобна ткаенина, лесен за носење и издржлив долго време. Палтото е погодно за различни прилики, без разлика дали станува збор за семејни собири, фестивали или дневни излегувања, може да биде добро прилагодено. Овој фустан може да се користи како подарок, а носењето ист фустан со вашето семејство или добри пријатели може да покаже добри односи меѓу вас.

R

Им се допаѓа и на купувачите