.

.

Зодани Дами Палто Качулка Надворешна Облека Јакна Со Еднобојна Боја Шинел Палта Спорт БЕЖ XL

Зодани Дами Палто Качулка Надворешна Облека Јакна Со Еднобојна Боја Шинел Палта Спорт БЕЖ XL

DEN 799.84
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиган Јакна, Зимски Топли Палта, Надворешна Облека Јакна Тип На Шема : Еднобојна, Качулкабојка : Бела, Црна, Сива (По Избор)Големина : С, М, Л, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : Должина На Качулка : Должина На Ракавот На Миди : Долга Сезона на ракави : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овој капут се одликува со згуснување со качулка за да обезбеди добра топлина. Аспираторот ги одржува главата и ушите топли дури и во налетни услови. Еластичната манжетна го подобрува одржувањето на ветерот надвор.2. Тој е дизајниран да биде блиску со затегнување на половината за создавање на повеќе опремена форма. 3. Затворање на предното копче и еластични манжетни од палтото за лесно прилагодување на топлината и удобноста.4. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Капут (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Зимски Топол Капут За Жени, Долги Ракави Кардиган Облека, Дами Трендовскиatот Палто. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Женските Зимски Јакни Се Изработени од Лесна Мека Ткаенина од Руно,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Женскиот Секојдневен Капут Со Јакна Има Качулка, Преден Патент, Мек И Удобен Материјал од Руно, Модна Цврста Боја, Лабав Стил Може Да Собере Повеќе Тело за Дами. Повод-Женската Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите