.

.

Уникатни поволни цени, женски зимски палто, држач, јака единечна гради, долг палто

Уникатни поволни цени, женски зимски палто, држач, јака единечна гради, долг палто

DEN 777.44
Износ

Овој палто со јака за штанд и дизајн со еден гради додава женско и елегантно чувство на вашиот зимски изглед. Палтото од грашок се врти од мека ткаенина и целосна постава, што е удобно за целодневно носење со големи наклони џебови. Единствена јака за штанд ја прави оваа редовна надворешна облека поубава. Добар избор за зимски и ладен пад. Без оглед на кој изглед го лизгате, овој зимски палто додава слој на топлина и го завршува рафинираниот, топол и без напор од ден на ноќ. Подготвување на градите Покриена ширина на половината Ширина на рамото вкупна должина 36 5/8 34 1/4 14 7/8 31 3/4s 38 5/8 36 1/4 15 3/8 32 1/8m - 40 1/2 38 1/4 - - 15 7/8 32 1/2 L - - 43 3/4 41 3/8- - 16 1/2 32 7/8xl - - 46 7/8 44 1/2- - 17 1/4 33 1/4 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде . Единствени поволни цени, женски зимски палто, јака, јака единечен гради долг палто 100% полиестер. Увезени. Стојат јака. Единечни гради. Долго време. Машинско миење ладно со слични бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите