.

.

Cptfadh женски јакни и палта Жени Зимска Волна Мешавина Средно Долго Палто Изрез Двојно Ревер Јакна Долна Облека

Cptfadh женски јакни и палта Жени Зимска Волна Мешавина Средно Долго Палто Изрез Двојно Ревер Јакна Долна Облека

DEN 1033.12
Износ

Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 101cm/39.76" Рамо : 37cm/14.57" Ракав : 57cm/22.44" Должина : 88cm/34.65" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 104cm/40.94" Рамо : 38cm/14.96" Ракав : 57cm/22.44" Должина : 89cm/35.04" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 107cm/42.13" Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 58cm/22.83" Должина : 90cm/35.43" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110cm/43.31" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 58cm/22.83" Должина : 91cm/35.83" Жените Зима Волна Мешавина Средината Долго Палто Рецка Двојно Гради Lapel Јакна Outwear Features : Волнени,Волна,Најлон Увезени Рака Мие Материјал : 15% волна и 85% најлон, супер меки, удобни и кожа-пријателски материјал за Перење начин : рака мие е препорачливо, не кајгана и природен сув Карактеристики : копчето надолу за прицврстување, notched јака, 2 размавта половината џебови, карирани шема, полн ракав, коленото должина, совршен избор за вас во зиморничав дена, три димензија сечење дизајн Повод : секојдневен носат, секојдневниот живот, училиште, улица, датира, работа, дружење, одмор etc Season : Есен,Winter Gender : Women Occasion : Случајни,Партија,Beach Material : памук blend Pattern Тип : Solid Style : Casual Sleeve должина : Долги sleeveslength : Regular Fit : Одговара на сличен легален начин да size How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry What ќе добиете : 1 PC Жени Coat Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengths4834101cm/39.76"37cm/14.57"57cm/22.44"88cm/34.65"M61036104cm/40.94"38cm/14.96"57cm/22.44"89cm/35.04"L81238107cm/42.13"39cm/15.35"58cm/22.83"90cm/35.43"XL101440110cm/43.31"40cm/15.75"58cm/22.83"91cm/35.83"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 101cm/39.76"Shoulder : 37cm/14.57"Sleeve : 57cm/22.44"Length : 88cm/34.65"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 104cm/40.94"Shoulder : 38cm/14.96"Sleeve : 57cm/22.44"Length : 89cm/35.04"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 107cm/42.13"Shoulder : 39cm/15.35"Sleeve : 58cm/22.83"Length : 90cm/35.43"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 110cm/43.31"Shoulder : 40cm/15.75"Sleeve : 58cm/22.83"Length : 91cm/35.83"Повод : Одлична за Секојдневно Носење, Дома, на Отворено, на Работа, на Улица, Шопинг, Спорт, Одмор, Одмор, Нека ви го привлечат очите на луѓето на било кој повод. Стилски и мода ве прават попривлечни. Рачно Миење Ладно Одделно/Не Избелувајте/Лежете Рамно За Да Се Исуши. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина. Азиската големина е премногу мала, се препорачува да се купи една големина нагоре. Благодарам!.

R

Им се допаѓа и на купувачите