.

.

Фјофпр Жените Паѓаат Врвови Кардигани Со Долги Ракави За Жени Печатени Врвови Од Кардиган Секојдневен Лесен Отворен Преден Капут

Фјофпр Жените Паѓаат Врвови Кардигани Со Долги Ракави За Жени Печатени Врвови Од Кардиган Секојдневен Лесен Отворен Преден Капут

DEN 399.84
Износ

38" совршено одговара, разиграна лежерна, но трендовска look. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42. Големина : М Големина.Пол : Жени. Карактеристики : јакна за жените, јакна, cardigan џемпери за жените, црна јакна за жените, женска јакна џемпери, долго cardigans за жените, исечете јакна, cardigans за жените трендовски, женска јакна, taylor swift јакна, жените cardigans, лесни cardigans за жените, cardigans, долго cardigan, плус големина јакна, преголеми cardigans за жените, cardigans за жените, фолклор јакна, розова јакна за жените, буци cardigans за жените, преголеми јакна, девојки јакна, падот cardigans за жените 2023, жените јакна, падот cardigans за жените, женска cardigans, cardigans за жените плус големини, лето cardigans за жените, женска cardigans лесни, cardigans за жените плус големини за лето, женска плус големина cardigans,женска shrugs и cardigans,женска лето cardigans, женска палта, девојчиња палта, outerwear жените, outerwear јакни, женска outerwear палта зима, женска блузи, женска облека, женска зимска облека, женска outerwear, женска јакни и outerwear, женска тренингот outerwear, женска плус големина палта, женска плус големина outerwear, женска плус зимски палта, зимски палта за жените, ровот палта за жените, крзнени палта за жените, капути за девојки, јакни за жените, женска лесна јакни, Женска Зимски Јакни, жан јакна жени, живот јакни за возрасни, кожна јакна, колумбија јакна жените, тексас јакна за жените, јакна, јакни, падот јакни за жените 2023, руно јакна жените, зимски јакни за жени, жените блејзери & одговараат јакни, тексас јакна, женска јакна, женска жан јакна, женска зимски капути, мантили за жени, девојки зимски палта, падот палта за жените 2023, долги зимски палта за жените, џемпер палта за жените, женска живот јакни, женска падне јакни, женска плус големина јакни, женска пролет јакни, женска quilted јакни, женска летни јакни, женска плус големина палта, женска плус зимски палта, женска plaid зимски палта. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114см/44.44" Предна должина : 67см/26.59 "Должина На Грбот : 62см/24.65" Предна должина : 65см/25. Блузи за жени е супер удобен и лесен материјал прави да се чувствувате добро цел ден, ткаенината за облека има дарежливо истегнување и дише, што ве одржува топло и удобно.98 "Должина На Грбот : 63см/24. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 132см/51.61 "Ракав : 59см/23.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Должина На Ракавот : Долг Ракав.

R

Им се допаѓа и на купувачите