.

.

Тенка ватирана штала јакна на Урбана Република со појас

Тенка ватирана штала јакна на Урбана Република со појас

DEN 0.33
Износ

Транзиција низ сезоните со јакна од штала на Урбана Република. Стилски ватирана, со правилна должина што ве одржува покриени, но не претерувам, оваа класична јакна е тој лесен слој што ќе го најдете себеси како грабате одново и одново. Ременот за влечење на половината создава прилагодено женско вклопување кое е елегантно и никогаш гломазно. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : лесна. Јака : шири јака. Затворање : Zip Front со Snap Placket. Ракави : Долго. Ockебови : Четири џебови со прицврстувачи. Карактеристики : ватиран; Отстранлив, појас за само-вратоврска. Ватизирана штала со штала за жени од Урбана Република.

R

Им се допаѓа и на купувачите