.

.

Дами технолошка јакна, достапна во повеќе обрасци

Дами технолошка јакна, достапна во повеќе обрасци

DEN 2.00
Износ

Techенската јакна за дами е достапна во повеќе бои и обрасци. Мека и тивка бариера на елементите Tech Shell со технологија на инхибитор на мирис овозможува тивко лов. Отпорен на вода е да ви помогне да се борите против елементите. Јаката со висока стоечка го задржува вратот заштитено, додека чуварот на патентот го спречува патентот да не го иритира вратот или брадата кога се движи со јакна нагоре. Зиперските џебови за рака и градите помагаат да се заштитат вашите скапоцености. Излезот за прицврстување ви дава лесен пристап за прицврстување на прицврстување. Исто така, има прилагодливи манжетни за половината и зглобовите за да помогне да се задржат елементите. Дами технолошка јакна, достапна во повеќе обрасци : мека и тивка бариера на елементите Tech Shell. Технологија на инхибитор на мирис за тивка лов. Водоотпорен. Јака со висока стоечка. Заипер чувар за дополнителна заштита на вратот. Џебови за рака и градите за да ги заштитите вашите скапоцености. Излезот за прицврстување ви дава лесен пристап за прицврстување на прицврстување. Прилагодливи манжетни за половината и зглобовите за да помогнат во одржувањето на елементите. Акција# TJ1020.

R

Им се допаѓа и на купувачите