.

.

Женските Спортски Палта Работат Секојдневна Работа Професионална Женска Јакна Браун Л

Женските Спортски Палта Работат Секојдневна Работа Професионална Женска Јакна Браун Л

DEN 319.20
Износ

Сезона : Пролет, лето, aut, зима. Материјал : полиестер. Стил : Секојдневен, елегантен. Должина на ракавот : без ракави. Должина : Редовно. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Содржина на пакетот : 1 х Костум Јакна Големина шема : . Големина : С Биста : 96см/37,80" Рамо : 43см/16,93" Должина : 66см/25,98"Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 44,5 см/17,52" Должина : 68см/26,77"Големина : Л Биста : 108см/42,52" Рамо : 46см/18,11" Должина : 70см/27,56"големина : xl биста : 114см/44,88" рамо : 47,5 см/18,70" Должина : 72см/28,35"големина : xxl биста : 120см/47,24" рамо : 49см/19,29" Должина : 74см/29,13" Дизајн јакна без ракави, јакна со секојдневно вклопување, безвременска елегантна види. Добра Колокација, Можете Да Изберете Различни Панталони И Чевли За Носење, Да Се Биде Трендовски Жена, Задоволување На Себе Е Најважното Нешто. Погоден За Секојдневен Уличен Стил, Забавно Време, Дневно, Патување За Одмор, Канцеларија И Многу Други Места. Ова Ќе Биде Одлична Ставка За Себе Или За Пријател, Верувајте Ми Дека Ќе Имате Пријатно Искуство. Мек И Удобен, Лесен За Носење Особено Погоден За Лето. Известување : 1. Големината на азија е помала од големината НА САД/ЕУ/ВЕЛИКА британија, ве молиме споредете и направете мерење пред купувањето 2. Поради различниот дисплеј и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. 3. Ве молиме дозволете 1-4222см се разликува поради рачно мерење.

R

Им се допаѓа и на купувачите