.

.

Јохоме Женски Temper И Зимски Темперамент Кардиган Без Ракави Памучен Елек Со Средна должина Палто

Јохоме Женски Temper И Зимски Темперамент Кардиган Без Ракави Памучен Елек Со Средна должина Палто

DEN 2.00
Износ

Женски Есенски И Зимски Темперамент Кардиган Без Ракави Памучен Елек со Средна должина Coat Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Специјалниот дизајн ве прави попривлечни и Плус Кадифе Подебели ве загреваат.3.Совршен со вашите омилени шорцеви,хеланки, тексас фармерки итн информации за производот : Сезона : Зима, aut : Жени,женска прилика : Дневно,Секојдневно Материјал : полиестер,Памучна мешавина Тип На шема : Цврст Стил : Секојдневен,моден ракав должина : Долги Ракави : одговара на големината јака : Дебелина На Качулка : Дебелина : Дебелина : Како да се мие : рачно миење ладно,Закачување или линија суво што добивате : 1*жени Coat Size Us UKEUBust Length S61036100cm/39.37"97cm/38.19"M81238104cm/40.94"99cm/38.98"L101440110cm/43.31"101cm/39.76"XL121642116cm/45.67"103cm/40.55"XXL141844122cm/48.03"105cm/41.34"XXXL162046128cm/50.39"107cm/42.13"XXXXL182248134cm/52.76"109cm/42.91"XXXXXL202450140cm/55.12"110cm/43.31" Size : SUs : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100cm/39.37"Length : 97cm/38.19"Size : MUs : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 104cm/40.94"Length : 99cm/38.98"Size : LUs : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 110cm/43.31"Length : 101cm/39.76"Size : XLUs : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 116cm/45.67"Length : 103cm/40.55"Size : XXLUs : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 122cm/48.03"Length : 105cm/41.34"Size : XXXLUs : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 128cm/50.39"Length : 107cm/42.13"Size : XXXXLUs : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 134cm/52.76"Length : 109cm/42.91"Size : XXXXXLUs : 20 UK : 24 EU : 50 Bust : 140cm/55.12"Length : 110cm/43.31" Големина шема : Големина : С Сад : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Должина : 97см/38.19"Големина : М Сад : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94" Должина : 99см/38.98"Големина : Л Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31" Должина : 101СМ/39.76"ГОЛЕМИНА : XL САД : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 116см/45.67" должина : 103СМ/40.55" УНИКАТЕН (..) шема за печатење .. Многу ..(елегантен) за носење. Достапно во повеќе бои. Модерен, шик и симпатичен стил ве прави секси и привлечни во толпата. Изработен е од меки и дише материјали, доволно издржливи за секојдневно носење. Лесна полиестерска памучна ткаенина, убава отпорност на абење и отпорност на брчки, траат подолго без пилинг. Обезбедете висококвалитетна облека и најдобра услуга за клиентите, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.

R

Им се допаѓа и на купувачите