.

.

Топло Зимски Палта За Жени Хауба Кардиган Џеб За Џемпер Со Големи Димензии Едноградни Долги Ракави Палто Чакети Де Мујер

Топло Зимски Палта За Жени Хауба Кардиган Џеб За Џемпер Со Големи Димензии Едноградни Долги Ракави Палто Чакети Де Мујер

DEN 1007.52
Износ

Топли Зимски Палта За Жени Качулка Кардиган Џеб Со Големи Димензии Еднократни Гради Долги Ракави Палто Чакети ДЕ Мујерзизе : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 56см/22.05 " Должина : 85см/33.46". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 57см/22.44 " Должина : 86см/33.86". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 58см/22.83 " Должина : 87см/34.25". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 59cm/23.23 " Должина : 88cm/34.65". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88 "Ракав : 60cm/23.62 " Должина : 89cm/35.04". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 118cm/46.46 "Ракав : 61cm/24.02 " Должина : 90cm/35.43". Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 62cm/24.41 " Должина : 91cm/35.83". Големина : XXXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 63cm/24.80 " Должина : 92cm/36.22". Зимски Јакни За Жени Јакни За Жениrenchови За Жени Јакна Од Руно Жени Блејзер Со 3/4 Ракави Отворена Предна Кардиганска Јакна Јакна Обложена Со Вештачко Крзно Женски Јакни Јакна Од Руно Женски Јакна Од Руно Женски Костум Женска Кожна Јакна Топла Јакна Од Руно Лесна Јакна Женски Јакна Со Долги Ракави Женски Блејзери И Јакни Од Костум Палто Од Вештачко Крзно Зимско Палто јакна со ракави Со Едноградни Неправилни Рабови Ватирана Предна Кошула Јакна Црна Тексас Јакна Облека Џебен Материјал За Обложување : Висококвалитетно Вештачко Крзно, Меко, Удобно И Супер Топло. Зимскиот Капут, класичен и едноставен, создава неверојатни облини, ве прави поубави, модни и елегантни. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : овој парк има вградена форма на рог, напишете здолниште, ревер, двојни Гради, скриени џебови, прилагодлив појас и предни двојни копчиња и копчиња на манжетните и грбот.Средната должина нуди одлична заштита од ветер. Размавта со двојни гради и предна бура помага да се задржи ветрот надвор. ПОВОД : овој женски парк е погоден за носење во секојдневен, датум, отворено и друго occasions.It е предложете да носите со хеланки, чизми за зимски секојдневен изглед. ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големини, ве молиме изберете ја вашата соодветна големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, слободно контактирајте не преку е-пошта.Фала! Имајте убав ден!. Зимски Палта За Жени Долги Зимски Палта За Жени Зимски Палта За Жени Плус Големина Зимски Палта За Жени Модни Топли Зимски Палта За Жени Долги Зимски Палта За Жени Плус Големина Долги Зимски Палта За Жени Облечени Долги Зимски Палта За Жени Со Качулка Зимски Палта За Жени Плус Големина Руно Зимски Палта За Жени Модни Крзнени Женски Зимски Палта Плус Големина Женски Зимски Палта Со Качулка Зимски Јакни За Жени Зимски Јакни Палта За Жени Зимски Јакни За Жени Зимски Палта За Жени Зимски Јакна

R

Им се допаѓа и на купувачите