.

.

Дозвола Дами Палто Мода Женски Зимски Патент Цврста Долга Ракав Надворешна Облека Топла Фау Палто Јакна

Дозвола Дами Палто Мода Женски Зимски Патент Цврста Долга Ракав Надворешна Облека Топла Фау Палто Јакна

DEN 1.00
Износ

АОХАСЛИЈ Дозвола Дами Палто Мода Зимски Женски Патент Цврста Долга Ракав Надворешна Облека Топла Јакна Од Вештачки Палто Карактеристики : Карактеристики : Отворен преден дел, Долг Ракав,Течен, Лабав фит, Секојдневна Облека, Цврст, Капут, Полиестерматеријал : Полиестер.Чиста, воздушеста и лесна отворена предна плажа во бохо стил покрива со удобно и .Стил : Совршен Како улична облека, облека на плажа, носење одморалишта, секојдневно кимоно, покривање на костими за капење на плажа, модна шифон блуза, Прикривање Тенок Капут За Пролет, Лето, итн. Разновидна главна гардероба и за топли денови надвор и за ладно уредување на затворени места прилика : Запознавање, Забава, Свадба, за работа,излегување,Секојдневно носење,Забава,Плажа,Костими За Капење,улична облека, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат за И Пролет.ЗАБЕЛЕШКА : Миење Раце. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролет/Винтергендер : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврста Јака : Нестил : Лежерна,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Кардиган без напор Комбинира Комплементарни Нијанси, Создавајќи Визуелно Впечатлив И Уникатен Изглед. Од друга страна, опциите со цврста боја нудат безвременска едноставност. ●ДАРЕЖЛИВО ВКЛОПУВАЊЕ за плус ГОЛЕМИНА Available Достапни во големини 1 X До Плус Големина, сигурно ќе најдете палто што совршено се вклопува. Овие палто/кардиган за жени се дизајнирани врз основа на фигурите на преголеми жени. женскиот крој, добро изработен, доволно долги раце и доволно долга должина ви го покрива задникот, лесно може да го затворите палтото и да ги движите рацете и сепак да имате простор за удобно седење. ●СУВО И ТОПЛО И БЕЗ ГЛОМАЗНОовој зимски парк јакна кардиган е крзнено руно обложено, убаво и топло без да биде жешко, одржувајќи удобна температура. женскиот зимски капут е топол и тежок, но не премногу тежок или гломазен. ☆Овие зимски палта за жени се многу топли во студените денови, одлични за студени денови (под замрзнување) за да го однесете вашето куче на прошетки, совршени за скијање, лов, риболов или носење дали. Направено многу добро и издржливо и лесно за одржување чисто, машинско перење. Исто така, може да помине низ машината за сушење со влажна крпа која ги отстрани повеќето брчки. ●ПРЕФЕКТ за Скијање По Спуст, Сноуборд, Снежни Спортови, Пешачење, Качување По Карпи и Други Зимски Спортови на Отворено.

R

Им се допаѓа и на купувачите