.

.

Стилска Јакна За Жени Мода Долги Ракави Двојно Копче Волнено Палтоumn И Зима

Стилска Јакна За Жени Мода Долги Ракави Двојно Копче Волнено Палтоumn И Зима

DEN 1.33
Износ

Здраво, Добредојдовте во хен!(Кликнете овде за повеќе производи). . Женска Мода Со Долги Ракави Со Двојно Копче Волнено Палтоumn И Зимаопис1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечниќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода/сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен,Материјал : 65% Полиестер, 35% Тип На Памучна Шема : Цврст Стил : секојдневен, сексил должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 Дамски Капут. . Женска Облека !!!. . . . Машка Облека !!!. . . . Чувајте Ја Вашата Убавина !!!. . . . Стилски Часовници за Врзување !!!. . . Материјал : лесна и пријателска за кожата ткаенина, малку потенка од маица, така што предизвикува нејзино збрчкање. Одлични Кардигани За Жени Ова Лето. Добро спарете се со камизоли, кроп топ, маици со долги ракави и оди со фармерки, шорцеви и хулахопки. Тоа може да биде облечен лесно, а исто така може да биде облечен како пријатна дневна блуза. Трендовски и Класични кошули на малата дама и безвременски отворен преден стил, додадете во модните елементи за вашиот фустан. создадете го вашиот шармантен изглед. Совршен За Секоја Пригода : носејќи го овој лесен кардиган секој ден станувате во пролетните денови! Посоодветно е да го облечете овој уникатен блејзер во летна климатизирана канцеларија или кабина за да додадете и пријатна смисла и допир на женска боја! Можете исто така да облечете ваква лесна јакна во есенските или зимските денови кога живеете или патувате низ град кој има топла клима!. Кога ќе го примите, можете да го измиете на студ и да го закачите на закачалка за да се исуши и брчките ќе се намалат. Женска Мода Со Долги Ракави Со Двојно Копче Волнено Палтоumn И Зима Од хен.

R

Им се допаѓа и на купувачите