.

.

адвиикд Блејзер Женски Блејзер Јакна Секојдневен Сјај Со Долги Ракави Забава Сјајна Ревер Палто Рејв Надворешна Облека Жени Плус Големина Палта Јакна Палто

адвиикд Блејзер Женски Блејзер Јакна Секојдневен Сјај Со Долги Ракави Забава Сјајна Ревер Палто Рејв Надворешна Облека Жени

DEN 1.33
Износ

Женска Блејзер Јакна Секојдневен Сјај Со Долги Ракави Забава Сјаен Капут Со Ревер Рејв Надворешна Облека Женски Палта со Плус Големина 4x Season : Sprinf &umn. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Јака : V Вратот. Дебелина : Стандардни Блејзери. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Јакна Блејзер Јакна Секојдневен Сјај Со Долги Ракави Забава Сјајна Ревер Палто Рејв Надворешна Облека Жени Плус Големина Палта 4x Женски Блејзер Јакна Обичен Сјај Со Долги Ракави Забава Сјајна Ревер Палто Рејв Надворешна Облека Жени Плус Големина Палта 4x.Материјал Кошулата Со Копче Направена Со Висококвалитетен Фланелен. Фланелната Ткаенина Е Мека, Носи И Има Добро Задржување На Топлината.мека За И Удобна За Носење.најдобро Заumn и Зима. Карактеристики : Долги Ракави, Предни Џебови, Еднобојна, Лесна, Обвиткана Плоча, Засечен Ревер, Блејзер Со Двојни Гради, Секојдневен Блејзер, Блејзер За Работна Канцеларија, Скроена Јакна. Нега На Облека : Се Препорачува Миење Раце Со Вода Со Ниска Температура, Користење Благ Сапун, Не Белење. Женските Јакни Со Двојни Гради Се Совршени за Секојдневни, Свечени, Работа, Состаноци, Шопинг, Училиште, Канцеларија, Забава, Деловна Облека и Други Специјални Настани. Без Разлика Дали Е Секојдневен Или Овој Костум Сигурно Ќе Ве Импресионира.

R

Им се допаѓа и на купувачите