.

.

Женска Мода Лабава Секојдневна Ноќта На Вештерките Долги Ракави Кардиган Јакна Врвови

Женска Мода Лабава Секојдневна Ноќта На Вештерките Долги Ракави Кардиган Јакна Врвови

DEN 2.00
Износ

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 59см/23,23" Должина : 85см/33,46"Големина : М Биста : 115см/45,28" Рамо : 42,5 см/16,73" Ракав : 60см/23,62" Должина : 86см/33,86"Големина : Л биста : 121см/47.64" рамо : 44см/17.32" ракав : 61см/24.02" должина : 87см/34.25"големина : xl Биста : 127см/50.00" рамо : 45.5 см/17.91" ракав : 62.5 см/24.61" Должина : 88см/34.65"Големина : xxl Биста : 133cm/52.36" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 89cm/35.04"Големина : Xxxl биста : 141cm/55.51" рамо : 49cm/19.29" Ракав : 65.5 cm/25.79" должина : 90cm/35.43"Големина : xxxxl биста : 149cm/58.66" рамо : 51cm/20.08" ракав : 67cm/26.38" должина : 91cm/35.83"Големина : xxxxl биста : 157cm/61.81" рамо : 53cm/20.87" ракав : 68.5 cm/26.97" должина : 92cm/36.22"разликата во бојата треба да Биде прифатлива поради светлината И екранот.Повод : Секојдневен, Дневен Стил : Секојдневен, моден❀Материјал : Полиестер. дише и удобно.Вклучува : Пакетот Со Јакна вклучува : Јакна ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Пол : Женитеисто миење раце и машинско перење е ВО РЕД❀ Повод : вратоврска печатени дуксер е погоден за тинејџерки и жени, совршен за секојдневно, работа, забава, свадба, датум, патување, улица, коктел, ноќен клуб и одмор, внатрешен и надворешен простор❀овој круг вратот врвот ,фармерки или шорцеви за стилски и изглед.Должина : редовно ??Удобен и Мек Материјал : лесна и пријателска за кожата ткаенина, малку потенка од маица, така што предизвикува нејзино збрчкање. Кога ќе го примите, можете да го измиете на студ и да го закачите на закачалка за да се исуши и брчките ќе се намалат. ??Моден Дизајн : долг ракав, неправилен раб, отворен преден дел, краток, ласкав, уникатен, растеглив, секојдневен и лесен кардиган за жени. Овој вид краток кардиган не е премногу тежок и е погоден за цела година. ??Повеќенаменски : добро се координира со многу предмети во вашиот плакар! Одлично за фармерки, панталони, здолништа, хеланки, хулахопки во теретана, фустани без ракави, Маица, супер симпатична и изгледа одлично со се!.

R

Им се допаѓа и на купувачите