.

.

Земајќи Модни Жени Плус Големина Лесен Кардиган Со Долги Ракави Отворени Предни Џебови За Градиент Долги Палта Светло Сина 4XL

Земајќи Модни Жени Плус Големина Лесен Кардиган Со Долги Ракави Отворени Предни Џебови За Градиент Долги Палта Светло Сина 4XL

DEN 399.84
Износ

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас. Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Сина,Светло Сина,Црна,Сива,Бела,Златна,Зелена,Темно Зелена Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXL Должина На Ракавот : Деколте Со Долги Ракави : Отворена Предна Шема : Дебелина На Градиент : Карактеристики На Средна Дебелина : Кардиган за жени; Зима; Fall; капчиња врв; капчиња покрива за жени; Џемпери За женски Стил : Секојдневен; Модна Сезона : Fall; Пролетна Пригода : Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно, Канцеларија, Вклучен Е Домашен Пакет : 1 КОМПЈУТЕР МАТЕРИЈАЛ ЗА ЖЕНСКА ОБЛЕКА : КАРДИГАН ЗА ЖЕНИ 2023 ТРЕНДОВСКИ Е ИЗРАБОТЕН ОД УДОБЕН И Мек 95% Полиестер,5% Спандекс. Опуштените и удобни блузи со добро растегливи ве прават попријатни и пријатни. Карактеристики : Ткинг Мода 2023 жени плус големина лесен обичен кардиган со долг ракав отворени предни лабави џебови за градиент долги палта. Женските врвови можат да одговараат со високи потпетици, патики или чизми за трендовски изглед. Прилика : оваа женска облека облека погодна за внатрешни и надворешни и создавање на секојдневен стил. Можете да ги носите овие палта на работа, спорт, одмор, забава, одмори, патувања и други прилики.Најдобри празнични подароци за мама, сопруга, девојка или жени што ги сакате. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите